Služby

Catering

Jednou z našich hlavních aktivit a specializací je poskytování cateringových a doplňkových služeb s tím souvisejících jako mohou být například rauty, párty, gardenparty, recepce, firemní večírky, oslavy atd.
Výhodou našich služeb je jejich komplexnost v celé šíři. Vyzdobíme pro Vás prostory, ve kterých se má Vaše firemní, společenská nebo rodinná oslava konat.
Naaranžujeme květinovou výzdobu, připravíme hudbu i s ozvučením nebo zamluvíme profesionálního moderátora.

Prostory k pronájmu

Klimatizovaná místnost vhodná pro organizování menších konferencí, setkání s obchodními partnery, školení, rodinných oslav. I svatby budou mít neopakovatelnou atmosféru díky krásnému historickému interiéru sálu Maxe Švabinského, v minulosti refektáři františkánského kláštera. Dle Vašich požadavků jsme schopni připravit občerstvení, pracovní obědy i hostiny. Maximální počet účastníků je 80. Sál Maxe Švabinského: 80 osob: 600,- Kč / 1 hod nebo 4.000,-Kč na celý den. Salonek restaurant: 25 osob: 300,- Kč / 1 hod. Zlatý salonek: 6 osob: 200,- Kč / 1 hod. Kaple Sv. Kříže: cena dle dohody. Pronájem dataprojektoru: 500,- Kč Menu: Dle přání zákazníka